@incidència II – 21 de maig de 2016

Comparteix
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Lloc: Carrer Ferran el Catòlic

Descripció: fanals en mal estat, rovellats, desgastats i copejats. Disten  molt de  ser part d’un mobiliari municipal adient per aquest barri.

Demanem la seva substitució i que es fiquin en lloc adient fora de la vorera per on hem de transitar els vianants.

IMG-20160517-WA0016 IMG-20160517-WA0015

Comunicat al Conseller de Barri

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.