@incidència 15 de juny de 2016

Comparteix

Lloc: Carrer Albert Porquers i Carrer Mart.

Descripció: Els bancs del barri, a causa del pas del temps i els agents externs estan desgastats i els falten un manteniment apropiat en sintonia a altres zones de la ciutat.

Sol·licitem:Un manteniment periòdic. Envernissament d’aquest mobiliari urbà

IMG_20160615_101525

Sol·licitat a l’Ajuntament.

 

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.