@incidència 14 de juny de 2016

Comparteix
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Lloc: Camí de Gardeny.

Descripció: veïns ens alerten  que hi han un parell  fanals en aquest carrer que falten les tapes i els cables elèctrics estan a l’abast de tothom.

IMG_20160615_101926 IMG_20160615_101935

Comunicat Ajuntament

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.