Incidència 9 de gener de 2016

Comparteix

9 de gener de 2016 

LlocCarrer Mart -entre Materno-infantil Marraco i Edifici Horitzó-

Procés: Reclamat a l’Ajuntament

Descripció:

1. Vorera en mal estat.

2. Gespa plena d’excrements i creixement irregular, possible falta de reg i/o escàs mantenimet.

Fotos:

1 2

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.