incidència@ 17 de maig de 2016

Comparteix

Lloc: Carrer Jupiter, davant número 23.

Descripció:  Associats i veïns, ens alerten que és molt habitual observar borses d’escombraries fora del contenidor rebuig.
Que veïns incívics tiren directament les escombraries davant del contenidor i que  no es dignen a obrir la tapa.

Estan farts d’aquestes males praxis i de tindre que  suportar males olors, rates, mosques, que amb les pujades de temperatura, es torna més insuportable.

Per tot  això, demanen un control de les autoritats més acurat per mantenir l’ordre de les escombraries per tal d’evitar imatges com les que es publiquen a continuació.

WhatsApp-Image-20160517 (1)

 

 

 

 

 

 

 

Procés: Comunicat a l’Ajuntament

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.